“Domestic Animals” (Свійські тварини)

Тема: “Domestic Animals” (Свійські тварини)
Мета: 1) Ознайомити учнів з новими Л О з теми та закріпити їх
уживання в усному мовленні; продовжувати формувати
навички сприймання тексту на слух;
2) Розвивати комунікативну компетенцію учнів.
Тренувати увагу й память;
3) Виховувати позитивне ставлення до тварин.
Обладнення: тематичні малюнки з теми, сигнальні картки, підручник,
проектор.

Хід уроку:
I. Організаційний момент
1. Привітання
T.: Good morning, children!
Ps.: Good morning, good morning,
Good morning to you.
Good morning, good morning
We are glad to see you!
T.: I'm glad to see you too. Sit down. How are you today?
Ps.; I'm fine. I'm ok.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we'll continue to work on our topic “Animals”. We'll talk about animals that live in a farm. Ви вивчете нові слова та будете грати в ігри. Let's start our lesson.
II. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Повторення вивченої лексики.
T.: -Look at the blackboard and name the pictures ( a cow, a pig, a horse, a sheep, a goose, geese, a lamb, a turkey, a duck)
- Now label the pictures ( підібрати слова до картинок)
Well done, children!





III. Подання та активізація нових ЛО.
Бесіда за малюнками:








(Noisy bird)










(Quiet rabbit)












(Clever dog)


















(Hungry pig)










(Angry cat)
Гра “Пантоніма”
Учні по черзі зображують когось спокійного/сердитого/шумного/розумного/голодного. Інші учні називають слово, що відповідає образу.
IV. Аудіювання.
Listen attentively. Ваше завдання вписати в картки назви тварин відповідно до почутих описів.
Here we are! This is my grandma's farm.
Oh, it's so noisy here!
Yes, can you see those big grey birds? Those are geese. They are noisy. And they are angry. Be careful!
Are hens also noisy?
Yes, but they are not angry.
Look! There is a goat! I'm afraid of it!
No, it's quiet and also very clever.
Are sheep clever?
Not at all. But they are quiet and nice. And they are hungry like pigs – pigs are also always hungry!

1) noisy and angry ____________________________________
2) noisy but not angry___________________________________
3) quiet and clever ______________________________________
4)quiet, nice and hungry ___________________________________
5) always hungry __________________________________________
























V. Practicing Vocabulary.
Впишіть слова у відповідні клітинки.

VI. Повторення граматики.
Підніміть картки “YES” якщо погоджуєтесь з твердженням і “NO” якщо не погоджуєтесь.
A fish can swim;
a dog can read;
a cow can jump;
a goose can swim;
a horse can run;
a rabbit can jump;
a bird can sing;
a hen can write.
VII. Relaxation Period.
Послухайте і спробуйте здогадатися які тварини видають такі звуки.
VIII. Фонетична зарядка.
Впр.1 (ст. 91)
Listen and read! Скажіть які спільні звуки ви почули.
IX. Підведення підсумків уроку.
Your marks...
You worked well, thank you!
X. Домашнє завдання.





















Немає коментарів:

Дописати коментар